O nás

goodgames je váš spoľahlivý partner pre kompletnú oblasť mobilného marketingu.

Premium SMS – pripravte pre svojich zákazníkov jednoduchú interaktívnu spotrebiteľskú alebo propagačnú súťaž. Prémiové SMS využijete aj pri rôznych hlasovaniach, anketách a SMS chat-och.

SMS platby -  sú obľúbeným platobným nástrojom najmä na interente (online hry, inzertné portály,…). Vaši zákazníci môžu platiť bezhotovostne, online a anonyme malými sumami do 20 Eur.

DWLB a Direct Carrier Billing - identifikujte návštevníkov na Vašich mobilných web stránkach a zjednodušte im platbu v online prostredí.

 

Dôležité upozornenie pre zákazníkov:

Naša spoločnosť nie je vlastníkom ani prevádzkovateľom nasledovných predplatených SMS služieb, ani nemáme žiaden vplyv na reklamu týchto služieb:

Funclix, Videoworld, Thumbr, Cool4Mob, Pussylicious, GoPorn, WinWithFun, Hotvidz, iBrainer, bSmarter, Fun2Cell, Fingergames, Coolemoji, Videoinbox, Sunnygames, KissClub, SKGames, FanJam, Freshiuz, IWin, WhoIAm, Gipno, Astro, Digiplay, HotChilly, Beauty, GoPorn, Badoo, Funny Reaction, Hot Beauty, Qubble …

Pre uvedené služby naša spoločnosť zabezpečuje len technickú prevádzku SMS správ na Slovensku. Viac informácií o uvedených službách nájdete v prijatých SMS.