O nás

goodgames je váš spoľahlivý partner pre kompletnú oblasť mobilného marketingu.

Premium SMS – pripravte pre svojich zákazníkov jednoduchú interaktívnu spotrebiteľskú alebo propagačnú súťaž. Prémiové SMS využijete aj pri rôznych hlasovaniach, anketách a SMS chat-och.

SMS platby -  sú obľúbeným platobným nástrojom najmä na interente (online hry, inzertné portály,…). Vaši zákazníci môžu platiť bezhotovostne, online a anonyme malými sumami do 20 Eur.

DWLB a Direct Carrier Billing - identifikujte návštevníkov na Vašich mobilných web stránkach a zjednodušte im platbu v online prostredí.

Sme SMS agregátorom na území Slovenska pre viaceré zahraničné spoločnosti, technicky zabezpečujeme SMS komunikáciu pre rôzne SMS súťaže, predplatené služby a jednorazové platby ako napr. Mobivity, Badoo, Bongacams, Coolorama, Allurfit, Allurhub, Allurfood, Allurvideo, Quizbite, Youbster, UpforMobile, Gamezhouse, Mvidpass, PremiumGamez, 999Ggames, Sensei, Xquizit, XXXSexyPlay, Gamazers, Mobbyo, Dealsaints, XVID, Funclix, Thumbr, Digiplace, Sportman, Adultlab, Sexpotelefonu, Gamesuite, Playvista, XHub, Funnyreaciton, Tarot chat, Vistafun, Fun2cell, …

Nie sme vlastníkmi ani prevádzkovateľmi uvedených služieb, ani nemáme žiaden vplyv na ich reklamu. V prípade záujmu o dodatočné informácie o uvedených službách nás kontaktujte.